Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Vítáme Vás na Bazar.24books.cz, kde inzerujete ZDARMA a BEZ REGISTRACE.
Poslední inzeráty

Často kladené otázky:

1.

Otázka: Mám nepotřebnou jazykovou a učebnici a chtěl bych ji nabídnout k prodeji. Je to u vás možné?
Odpověď: Přesně pro tento účel inzertník použitých jazykových učebnic a cizojazyčné literatury vznikl. Mohl byste jít třeba do nejbližšího antikvariátu ve vašem městě a nabídnout učebnici k výkupu. Pravděpodobně byste byl ovšem nespokojen s nabídnutou odkupní cenou. Zde si cenu sjednáváte přímo s kupujícím, a tudíž neplatíte marži prostředníka.

2.

Otázka: Chci nabídnout učebnici Německy s úsměvem k prodeji. Musím se na vašem webu registrovat?
Odpověď: Abychom co nejvíce šetřili váš čas, tak jsme inzertník koncipovali jako bez nutnosti se registrovat. Tím pádem jednoduše si otevřete hlavní stranu www.bazar.24books.cz a projdete následujícími kroky formuláře:
Krok č.1: Kliknete na „Vyberte kategorii“ a zvolíte nejlépe vyhovující zařazení vaší publikace. Následně můžete /ale jení to povinné/ vybrat podkategorie. Kliknete na tlačítko „pokračovat“
Krok č.2: Nadpis položky /zadáte nadpis publikace/, jméno kontaktní osoby /zadáte svoje jméno a příjmení – např. Martin Lístek/, zadáte svůj e-mail, telefonní číslo kontaktní osoby /nejlépe mobil – např.+420722546496/, město /vyberete město z nabídky nejbližší vašemu bydlišti /např. Pardubice/, cena položky /napište pouze číslovku v celých Kč – např. 190 a to pouze za knihu bez dopravy atd. , v popise lze popsat věci jako faktický stav knihy, její poselství čtenářům, dodací podmínky atd.
Krok č.3: Načíst obrázek – máte možnost nahrát obrázek /nejčastěji fotku hlavní strany knihy/
Krok č.4: Kliknete na zveřejnit inzerát
Pozn. Po zveřejnění inzerátu Vám na uvedený e-mail přijde potvrzovací zpráva, kde mimo jiné je i uveden případná kód, na základě kterého můžete např. měnit či doplnit znění inzerátu.

3.

Otázka: Jak dlouho bude inzerát zveřejněn?
Odpověď: Standardní doba zveřejnění je zatím stanovena na tři měsíce od zveřejnění. Pokud budete chtít smazat inzerát dříve, tak lze využít automatický email, který do vaší mailové schránky dorazil hned po zveřejnění inzerátu. Jeho součástí je kód, na základě kterého jej lze upravovat či dokonce celý smazat. Toho využijete zejména v případě, že bude kniha prodána a není vhodné ji dále nabízet.

4.

Otázka: Mám zájem o jednu z nabízených knih a chci kontaktovat nabízejícího, abych se dohodl na podmínkách prodeje – cenových, dodacích, platebních atd. Co mám dělat?
Odpověď: Opět na z našich www…otevřete si detail vyhlédnuté knihy a kliknete na záložku „kontaktovat jmeno prijmeni – např. kontaktovat Martin Lístek/ a po kliknutí se objeví drobný formulář k vyplnění – a to vaše jméno a příjmení /např. Jindřich Potočník/, email /zadáte váš email a vyplníte komentář – např. napíšete, že jste ochotni za knihu dát max. 200 Kč namísto inzerovaných 450 Kč atd./ a kliknete na pokračovat. Okamžitě přijde váš vzkaz osobě, která knihu nabízí s uvedením vašeho emailu, jména příjmení a dalších podmínek a ta vás může okamžitě kontaktovat. Pak již je na vás jaké si vyjednáte cenové, dodací a platební podmínky. To již jde mimo náš inzertník a je věcí vaší dohody.

5.

Otázka: Kolik mě bude stát zveřejnění inzerátu?
Odpověď: Nic, nebudeme Vám účtovat žádné poplatky, vše je jen ve vašich rukou.

6.

Otázka: Před pár týdny jsem zveřejnil inzerát a možná jsem uvedl příliš vysokou cenu. Chtěl bych ji snížit. Jak to udělat?
Odpověď: Pár okamžiků po vašem zveřejnění inzerátu do vaší e-mailové schránky dorazila od nás zpráva o tom, že Váš inzerát byl úspěšně vložen. Kromě toho je v této zprávě uveden odkaz na tuto položku pro případnou úpravu či smazání. Na ten kliknete a následně najdete aktivní odkaz „upravit inzerát“ /opět na něj kliknete/. Objeví se dvě okénka k vyplnění. Vložíte vaši e-mailovou adresu a přístupový klíč /ten doporučuji „ctrl c“ a „ctrl v“ vzít z emailové zprávy od nás. Následně se dostanete do vlastního administračního formuláře, kde můžete změnit cokoli. Od názvu, ceny, textu atd. Do e-mailu Vám obratem přijde informace, že Váš inzerát byl aktualizován.

7.

Otázka: Podařilo se mi úspěšně knihu prodat a chtěl bych ji sundat z vašeho knižního inzertníku. Jak na to?
Odpověď: Buď můžete využít stejnou cestu jako u předchozího dotazu. To znamená z vašeho potvrzovacího e-mailu si přenesete mail a přístupový klíč a systém Vám umožní přístup do administrace inzerátu anebo jednoduše na našich stránkách kliknete na „upravit inzerát“. Po kliknutí na tento odkaz budete opět vyzvání k uvedení vašeho mailu a přístupového klíče, který jste obdrželi v emailové zprávě. Pak se objeví mimo jiných ikona „smazat inzerát“ a kliknutím na ní se systém Vás zeptá, zda jste si se smazáním inzerátu skutečně jisti. Pokud ano, tak potvrdíte a položka zmizí.

8.

Otázka: Má smysl fotit inzerovanou knihu?
Odpověď: Dle našeho názoru má, neboť úvodní strana knihy zatraktivňuje vaši položku mezi ostatními. Snažili jsme se o co nejjednodušší a nejrychlejší prostředí pro vás. Takže opravdu stačí vyfotit na telefonu a při vyplnění inzerátu nahrát. Samotné vložení inzerátu je otázka jedné či dvou minut. Pokud se o Vámi nabízené knize chcete více rozepsat, tak se můžete trochu zdržet, avšak naší snahou je maximální jednoduchost a úspora času pro Vás.